دوره ده جلدی کتاب Concord برای کودکان

موسسه ملی زبان با این همه سال تلاش و تجربه فرهنگی روش خاصی در آموزش زبان دارد. به ‌طوری‌که ده‌ها هزار زبان‌آموز در این مدت از ثمرات این روش بهره‌مند و به دریافت گواهی‌نامه‌های مقدماتی، میانه و پیشرفته زبان انگلیسی موفق شده و از کاربرد عملی معلومات خود در زبان انگلیسی بهره‌مند گردیده‌اند.

کتابهای ویژه آموزش کودکان از شروع خدمت آموزشی موسسه تا کنون چندین بار از زیر ذره بین تجدید نظر گذشته و اینک آخرین سری بعنوان Concord در همه شعب موسسه در تهران و شهرستانها تدریس می شود .

دوره Concord شامل ۱۰ جلد کتاب و در تالیف آنها ملاحظات روان شناختی آموزش زبان خارجی رعایت شده است.کودک پس از عبوری آسان و دل پذیر از مراحل اولیه تشخیص آواها و صداها و دیدن و شناختن حروف و تکرار کلمات، ابتدا با عبارات مصطلح و کوتاه دو یا سه کلمه ای روبرو و بتدریج جملات ساده و کوتاه روزمره را می شنود، تکرار میکند و سپس می بیند و کم کم می خواند .

دانش آموزان دوره دبستان می توانند در موسسه ملی زبان و در کلاسهای کنکورد Concord  ثبت نام کنند .

 این کتاب ها توسط آقای دکتر حرّی بنیانگذار موسسه و بعد از مشورت با اساتید با تجربه کلاسهای کودکان  تالیف شده است و مطالب آنها به گونه ای انتخاب و طراحی شده اند که زبان آموزان را به یادگیری زبان انگلیسی راغب تر می سازد.

دانش‌آموزان با برنامه‌ای سنجیده، یادگیری زبان انگلیسی را با تلفظ صحیح حروف، کلمات و جملات آغاز می‌کنند و با اسلوب تجربه‌شده‌ای جلو می‌روند به‌طوری که در پایان دوره ابتدایی که دوره کنکورد را آموخته‌اند با فراغ خاطر به دوره دبیرستان وارد شده اوقات خود را در آن دوره به یادگیری دروس دیگر برنامه صرف خواهند کرد. این دانش‌آموزان با توشه‌ای که در مؤسسه ملّی زبان می‌اندوزند پیوسته در مدرسه از همسالان دیگر خود که فرصت ‌آموزش زبان نداشته‌اند پیشی جسته، با نشاط و سرافرازی کلاس‌های بالاتر را پشت سر می‌گذارند.

concord 1 copy concord 2 copy concord 3 copy concord 4 copy concord 5