ثبت نام خردسالان و دانش آموزان برای ترم جدید

موسسه ملی زبان از دانش آموزان دوره دبستان برای دوره Concord   و برای دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان برای دوره International ثبت نام میکند.

موسسه ملی زبان در هر فصل یک ترم برگزار می کند.بهار ، تابستان، پاییز و زمستان

معمولاً هفته اول هر فصل ترم جدید شروع می شود.

برای رزرو و ثبت نام باید حداقل یکماه قبل از شروع هر ترم به موسسه مرکز مراجعه فرمائید تا ترتیب امتحان تعیین سطح شما داده شود.

اگر زبان آموز بخواهد از ابتدا آغاز کند امتحان تعیین سطح ندارد ولی چنانچه دارای معلومات قبلی است یا در موسسه دیگری زبان خوانده است می تواند در امتحان تعیین سطح شرکت کند تا مطابق معلوماتش در کلاس بالاتر ثبت نام کند.

طول هر ترم ده هفته و هر هفته دو جلسه تشکیل می شود.

در کلاسهای موسسه کتابهای Concord و  International که از تالیفات خود موسسه است تدریس می شود.

این کتابها کپی برداری نشده است و در تالیف آن از تجارب بیش از نیم قرت تجربه موسسه در آموزش زبان انگلیسی استفاده شده است.

برای هر ترم یک جلد کتاب و برای هر جلسه یک درس با تمرینات و مواد تکمیلی پیش بینی شده است.

زبان آموز از هما ن ابتدا با خواندن و نوشتن و ساختار آشنا می شود و مکالمه را نیز تمرین می کند.

زبان آموزی که به موسسه ملی زبان می آید در درس زبان  در دبیرستان  یا دانشگاه از همکلاسی های خود برتر است و در آزمون کلاسی و کنکور مشکلی نخواهد داشت.

 دوره Concord که  معمولاًاز هر تابستان شروع می شود در طول سال تحصیلی نیز ادامه می یابد تا زبان آموزان بتوانند بی وقفه تا سطح پیشرفته ادامه دهند و قبل از پایان دبیرستان دیپلم زبان خود را دریافت نمایند.

کتاب مخصوص دوره کودکان Concord است که در ده مجلد توسط آقای دکتر حرّی بنیانگذار موسسه برشته تحریر در آمده است. در تالیف این کتاب ها از تجارب استادان با تجربه دپارتمان کودکان استفاده شده است و از جدیدترین متد های آموزشی   استفاده شده است.

بعد از پایان دوره کنکورد خردسالان وارد کلاسهای جامع ۱۲ ترمی موسسه می شوند. که در این کلاسها ، کتابهای موسسه بنام  International  تدریس می شود . این کتابها نیز تالیف آقای دکتر حرّی بنیانگذار موسسه است و  با ملاحظه های روانشناختی و سنی کودکان و رعایت فرهنگ و هنر ایرانی  خردسالان را برای آزمونهای کنکور و خارج از کشور آماده میکند.مطالب کتابها بقدری بدیع و جذاب است که خردسالان ایران زمین را به یادگیری زبان انگلیسی راغب و علاقمند می کند.اساتید کلاسهای کودکان از تکنیک های سودمندی که در تالیف این سری کتابها بکار رفته استقبال نموده و شاهد شور و شعف زبان آموزان خردسال در کلاسها هستند.

برای کسب اطلاعات و ثبت نام به دفتر مرکزی و یا شعب موسسه ملی زبان مراجعه فرمائید.

دفتر مرکزی: ۶۶۴۰۴۹۷۲ –

شعبه نارمک : ۷۷۴۵۴۲۵۰- ۷۷۴۵۶۰۰۲

all

IMG_9064 IMG_9047 IMG_9045 

IMG_9045 IMG_9046 IMG_9044 IMG_9061 IMG_9081

 

IMG_9125 IMG_9126 IMG_9127 IMG_9124 IMG_9172 IMG_9173 IMG_9063 IMG_9175 IMG_9174 IMG_9062 IMG_9061

concord 1 copy concord 2 copy concord 3 copy concord 4 copy concord 5

International 1 cover International 2 GPEG