ثبت نام کودکان و خردسالان

موسسه ملی زبان از دانش آموزان سال دوم دبستان و بالاتر برای دوره Concord ثبت نام می کند.

این دوره معمولاً از تابستان هر سوال شروع می شود و در طول سال نیز ادامه دارد.

برای فصول پاییز و زمستان ترتیبی اتخاذ شده است که  دانش آموزان دوره دبستان بتوانند بعد از کلاس مدرسه به موسسه بیایند و یادگیری زبان را ادامه دهند. کلاس اینگونه دانش آموزان بعد از ظهر ها تشکیل می شود

در این دوره  کتابهای کنکورد Concord  تدریس میشود.این کتابها تالیف اقای دکتر حرّی بنیانگذار موسسه است و موسسه ملی زبان آنرا منتشر و در شروع هر ترم به زبان آموزان داده می شود.

این  کتابها با توجه به ذوق و سلیقه و فرهنگ ایرانی نوشته شده و در تالیف آنها تمامی جنبه های روانشناختی کودکان مورد توجه قرار گرفته است.

خردسالان از ابتدا با صداها و حروف و خواندن و نوشتن و مکالمه آشنا می شوند و پس از گذراندن فقط یک ترم جملات ساده را می خوانند ، می نویسند و با دیگران مبادله می کنند.

دوره ۱۰ جلدی کتابهای Concordتالیف آقای دکتر عباس حرّی بنیانگذار موسسه ملی زبان است و مخصوص سنین آنها به رشته تحریر در آمده است.

IMG_6661 allconcord 1 copy concord 2 copy concord 3 copy concord 4 copy concord 5

دانش‌آموزان این دوره با برنامه‌ای سنجیده، یادگیری زبان انگلیسی را با تلفظ صحیح حروف، کلمات و جملات آغاز می‌کنند و با اسلوب تجربه‌شده‌ای جلو می‌روند به‌طوری که در پایان دوره ابتدایی که دوره کنکورد را آموخته‌اند با فراغ خاطر به دوره دبیرستان وارد شده اوقات خود را در آن دوره به یادگیری دروس دیگر برنامه صرف خواهند کرد. این دانش‌آموزان با توشه‌ای که در مؤسسه ملّی زبان می‌اندوزند پیوسته در مدرسه از همسالان دیگر خود که فرصت ‌آموزش زبان نداشته‌اند پیشی جسته، با نشاط و سرافرازی کلاس‌های بالاتر را پشت سر می‌گذارند.

در این کتاب ها مهارت های زبانی از جمله خواندن و نوشتن با روش خاص موسسه ملی زبان مورد تاکید قرار می گیرد.

شعبه سر سبز:

بزرگراه رسالت ، چهار راه سر سبز مقابل بانک صادرات ، پلاک ۷۱۹

تلفن : ۷۷۴۵۶۰۰۲ -۷۷۴۵۴۲۵۰

( ثبت نام زبان آموزان گذشته و فعلی طبق برنامه قبلی ادامه دارد.)